dissertation conclusion chapter curriculum vitae pharmacy student language ability cover letter researcher bias dissertation what's resume cv cover letter infinite jest essay writing reflective essay best way to start a scholarship essay
  • EasyHome

    EasyHome – to zrealizowana koncepcja drewnianego domu modułowego spełniającego wszystkie funkcjonalne i techniczne zadania domu całorocznego przy powierzchni zabudowy poniżej 35 m2. Dom zaprojektowany przez architekta Mateusza Trojanowskiego. W całości wybudowany na hali. w pełni przygotowany do użytkowania. mobilny.

Pokaż nam gdzie za 90 dni ma stać Twój EasyHome

90 dni

Profesjonalni pracownicy, nowoczesne rozwiązania i autorskie patenty skracają czas realizacji do minimum.

20 lat

Znamy się na tym co robimy dlatego dajemy Ci 20 lat gwarancji

35m2

Tyle miejsca ile jest Ci naprawdę potrzebne

1000 km

I jeszcze dalej, zawieziemy Ci Twój nowy dom we wskazane miejsce

dom modułowy EasyHome

EasyHome – to zrealizowana koncepcja drewnianego domu modułowego, spełniającego wszystkie funkcjonalne i techniczne zadania domu całorocznego przy powierzchni zabudowy poniżej 35 m2. Dom zaprojektowany przez architekta Mateusza Trojanowskiego. W całości wybudowany na hali. W pełni przygotowany do użytkowania. Mobilny. Dom jest przywożony i montowany w ciągu jednego dnia. Jest wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje. Optymalna powierzchnia zabudowy (dom jest dwupiętrowy) oraz gabaryty umożliwiające transport w całości, nie są przeszkodą do wydzielenia dwóch przytulnych, izolowanych akustycznie sypialni, funkcjonalnej kuchni. garderoby/pomieszczenia gospodarczego, łazienki z prysznicem oraz saloniku jadalnego. Dom ma również antresolę, która może być użytkowana jako gabinet lub pokój. Modułowość domu daje możliwość połączenia zespołu domów do wynajęcia lub zamieszkania. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów izolacyjnych firmy Steico, wysokiej jakości stolarka aluminiowa z potrójnym szkleniem, dają gwarancję niskich kosztów eksploatacji. Dom jest przygotowany do montażu paneli fotowoltaicznych. które dodatkowo uniezależniają go energetycznie.

© Copyright - Magbos 2018 | Przedstawione zdjęcia prezentuje rzeczywiste realizacje firmy MagBos. Kopiowanie i przetwarzanie zabronione.